Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

Steel Panthers: World At War

Steel Panthers: World At War je freeware hardcore tahová strategie převážně z období 2. světové války a meziválečného období včetně Španělské občanské války. Naleznete v ní řadu kampaní a samostatně hratelných map. Je možno hrát za 27 států přičemž každý má svojí vojenskou techniku a výzbroj pěchoty podle data, kdy se mapa odehrává. Celkově jde o stovky zbraní.

Zakládá si na velké realističnosti např. tanky má pancéřování rozdělené na čelo, boky, záď a strop korby. Stejně tak věž. Každá plochá má nadefinovanou svojí tloušťku a sklon. Stejně tak zbraně mají nastavený svůj ničivý účinek v cíli a průraznost. Takže se nestane, že by váš tanky byl převálcován skupinkou vojáků se samopaly jako je to v jiných strategií. Z toho plyne nutnost pečlivě volit taktiku nasazení jednotek, aby skupinku vašich lehkých tanků nerozstřílel Panther nebo se váš úspěšný útok nezměnil ve fiasko při snaže projít lesem bráněným pěchotou s Panzerfausty.

Konec konců problémy vám nepřináší jen činnost nepřítele, ale i terén. Vaše těžké tanky můžou uváznout v rozbahněném terénů nebo při snaze projet budovou.

Protivník vaší ofenzivu také může brzdit vhodně položeným minovým polem, protitankovými překážkami a ostnatým drátem. Proto by ve vaší armádě neměli při větších operacích chybět ženisté a pokud možno by ste měli disponovat i ženijními tanky. Při delších bitvách je také zajistit zásobování potřebnou municí.

TOPlist