Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

Multiplayer

Multiplayer hra je hra, která se hraje několik hráčů. Hráči mohou být nezávislé oponenty, formoval se do týmu, nebo být jen jeden tým postavil proti hře. Hry s mnoha nezávislými subjekty je obtížné analyzovat formálně ve hře, teoreticky, jak se hráči mohou vytvářet koalice.

John Nash dokázal, že hry s několika hráčů stabilní řešení za předpokladu, že koalice mezi hráči nejsou povoleny. On vyhrál Nobelovu cenu za ekonomii pro tento důležitý výsledek, který Rozšířené von Neumann teorii hry s nulovým součtem. Taková stabilní strategie se nazývá rovnováha Nashe.

Pokud se spolupráce mezi hráči je povoleno, pak je hra složitější. Mnoho koncepce byly vyvinuty k analýze těchto her. Zatímco tyto měli nějaký dílčí úspěch v oblasti ekonomiky, politiky a konflikt, nemá dobré obecné teorie zatím vytvořen.

V teorii kvantové hře, bylo zjištěno, že zavedení kvantové informace do hry pro více hráčů umožní nový typ rovnováhy strategie, která nebyla nalezena v tradičních her.Zapletení výběru hráčů je mohou mít za následek uzavření smlouvy brání hráči z profitovat z zradu.

Příklady typů těchto her jsou:

     Společenské hry - společenská hra hrála s počtem lidí, malá zařízení a jednoduchá pravidla (např. šaráda)
     Karetní hry - hra s balíčkem karet. (např. smlouva Bridge)
     Deskové hry - hraje na herním plánu se stanovenými pravidly. (e.g.0 monopol)
     Multiplayer počítačových her - ať už hrál na síti, nebo jednotlivých počítačích
     Multiplayer online hry - hrát přes internet
     Masivně multiplayerové online hry na hrdiny - pozoruhodný podmnožina on-line her
     Multiplayer videohry - hrál na systému s hraním počítačových her

 

 

TOPlist