Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

Mini Troopers je jednoduchá prohlížečová hra ve které si na začátku hráč zvolí název armády a prvního vojáka. Každý voják má svoje povolání, základní zbraně a schopnosti. Ve své odbornosti se postupně zlepšuje. Při každém zlepšení o úroveň dostane hráč na výběr ze dvou schopností vycházejících z povolání vojáka. Na rozdíl od jiných her se vojáci nezlepšují na další úrovně za získané zkušenosti, ale za peníze z vyhraných bitev.


Každý den jde zaútočit na tři hráče, splnit jednu misi, na kterou jsou tři pokusy. Poslední a nejvýnosnější možnost získávání peněz je turnaj probíhajících po kolech. V každém kole jde proti hráči více protivníků, kteří jsou navíc schopnější. Zatímco z hráčovy armády jdou do dalšího kola pouze přeživší vojáci z předchozího kola. Samotný průběh bojů hráč neřídí. Ovlivňuje ho pouze nastavením taktiky jednotlivých vojáků před bojem a vhodnou volbou nových schopností a zbraní vojáků.

 

TOPlist