Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

League of Legends

League of Legends (zvané jako LoL) patří mezi nejhranější hry tohoto desetiletí. Jde o velice zábavné RPG, ve kterém můžete hrát se svými přáteli, nebo proti nim. Hra nabízí veliké množství hrdinů, zážitků a zábavy.

 

Princip hry

Cílem hry je zničit nepřátelský nexus. Tento nexus je umístěn na jednom konci mapy naproti vašemu nexusu. Celá mapa je rozdělena na 3 trasy (linky) na kterých jsou rozmístěné věže bránící nepřátelský nexus.

Váš hrdina se postaví na tuto linku a zabijí takzvané miniony, kteří chodí po těchto tratích. Minioni chodí po skupinkách a pozabíjet takovou skupinku není těžké. Za každého zabitého miniona získáváte zlaťáky, za které nakupujete předměty.

Za pomocí vašich minionů můžete snadno zničit nepřátelskou věž. Na každé lince jsou 3 věže + 2 věže u každého nexusu (v klasické mapě 5v5). Po zdolání této trasy můžete zničit nepřátelský nexus a zvítězit. Hráči se z těchto trasy často stahují na jednu a bojují hromadně.

 

Různorodost celé hry

Princip hry je pořád stejný. Přesto hra dokáže být zábavná i po celém roce hraní a stále překvapovat něčím novým. Může za to hlavně veliké množství hrdinů se kterými můžeme hrát. Riot hru navíc stále aktualizuje a čas od času přidá nového hrdinu.

 

Získávání zkušeností

Postupem času začnete získávat opravdu veliké zkušenosti s hrou. Po dosažení maximálního levelu hry zjistíte, že se způsob hraní hry velice změnil a začal být o něčem jiném. Dosažením maximálního levelu se vám otevře možnost hrát rankedovou hru, u které se vám každá výhra a prohra započítává do takzvaného ela. Takovým způsobem si můžete zahrát i proti špičkovým hráčům.

TOPlist