Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

      Nahlédnout do budoucnosti her

Budoucnost her je jak ve 3D a doplncích které převedou hru na novou uroveň. Oblek který vam dá ránu pokaždé když nekdo ve hře vád kopne nebo bouchna? Ano i to se už snaží vyrobit. Technologie je na principu plynových vaků (tlak na určite body).

Dnes už máme hry které ovládáme pomocí gest před jednou nebo více kamer. Rukavice náhražky zbrani které snímají vaše pohyby a předávají je bud drátove nebo bezdrátove už neni sice novinka, ale časem se tohle také převede na novou uroven.

V budoucnosti se človek postaví do krabice, kde se kolem objeví terén vam se v rukou objeví zbran a začnou na vás utočit různí nepřatelé. To je budoucnost her. Ale co když to taky nebude stačit? Potom se už nabízí jediné. Hrát nebo spíše být přímo ve hře! Stačí jen když spíte, je to myšlenka která neni nijak špatná, ale ani dobrá.

 

TOPlist