Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

Airport City


Airport City je jedna z mnoha her na Facebooku. Hráč si buduje vlastní letiště, odkud odesílá letadla do různých destinací. Pro každý let je potřeba určitý počet pasažérů a paliva. Na vyšších levelech je zapotřebí míst piloty z řad přátel a u některých letů jsou zapotřebí ještě speciální předměty. Dojde ke zhoršení počasí v některých oblastech, v takovém případě je zapotřebí více paliva.
Na letišti hráč staví nové ranveje, hangáry, terminál, řídící věz a obchodní centrum. Poblíž letiště stojí město, kde se budují postupně nové domy a obchody. Domy jsou zapotřebí pro získávání pasažérů. Pro rozšiřování města je zapotřebí stavět elektrárny a rozšiřovat radnici, která zvyšuje povolený maximální počet obyvatel.


Jako v obdobných hrách i zde je možno skládat kolekce a uživatel dostává s dalšími levely nové mise. U příležitosti různých událostí jako je např. Halloween se spustí na nějaký čas nová řada úkolů. Po splnění všech úkolů hráč obdrží zkušenosti, peníze a většinou i nějakou speciální budovu., která není jinak ve hře dostupná.

TOPlist