Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Doporučujeme: Skvělá dovolená jifi.eu - Tvorba webu levně Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání

Age of Empires 3

Age of Empires 3 je velice oblíbenou hrou, ve které si na své přijdou všichni milovníci strategií.

 

Způsob hraní hry

Jak už to ve strategiích bývá, je zapotřebí vybudovat nějakou tu ekonomiku. Veškeré bohatství je rozdělené do dřeva, zlata a jídla. Tyto tři suroviny získávají osadníci, které můžete stavět hned od začátku.

Celá hra se rozděluje na doby. Vaše město začíná v době první a doba závěrečná je pátá. Čím větší dobu máte, tím více toho můžete stavět. Každé vylepšení doby vyžaduje určitý počet surovin, přičemž za vylepšení dostanete nějaký bonus v podobě jednotek.

Během budování města je třeba stavět obranné jednotky, které vám vaše město zabezpečí. Takové jednotky také můžete využít na útok vedený proti nepříteli. Po vyhlazení všech nepřátel na mapě vyhrajete.

 

Plánování taktik

Taktiky neodmyslitelně patří ke všem strategiím. U některých stačí vybudovat velikou armádu a už vás nikdo nemůže porazit, u jiných zase nemůžete bez perfektní strategie vyhrát.

Age of Empires 3 kombinuje obě možnosti. Po zvolení jednodušší obtížnosti nemusíte příliš namáhat svůj mozek. U těžších obtížností nemůžete bez dobré taktiky vyhrát.

Dobré je naučit se využívat lodě. Na vodnatých mapách mají lodě velice ničivou sílu. Pokud se s lodí můžete dostat k nepřátelskému městu, velice rychle padne. Další výhodu vám můžou přinést bonusy, umístěné po celé mapě. Sebráním bonusu můžete získat zlato, osadníka nebo dokonce některé bonusové jednotky.

TOPlist